Search

+

Zilele Portilor Deschise

Dragi parinti va invitam in perioada 18 februarie – 31 martie 2020 la ZILELE PORTILOR DESCHISE la MATEI INTERNATIONAL SCHOOL pentru a descoperi programele educationale bazate pe curriculum national si international, cat si spatiile campusului in care copiii si elevii nostri de nivel prescolar si scolar isi desfasoara activitatea zilnica.

Valorile promovate si incurajate la Matei International School sunt inspirate din profiulul IB ( Intenational Baccalaureate), printre acestea regasim creativitatea, responsabilitatea, onestitatea, umanismul, si solidaritate.

Impreuna cu cadrele didactice va asteptam cu bratele deschise pentru a ne cunoaste echipa, valorile, viziunea cat si dotarile la standarde internationale.

Soseaua Gheorghe Ionescu Sisesti 40
Bucuresti

contact@mateischool.ro

‭0770 144 739‬